TIKLA HEMEN ARAYIN 0544 449 64 65
van su tesisat
Van Tesisat - Kanal Açma

Evsel Ve Fabrika Atıklarının Uzaklaştırılmasını Sağlayan Kanallar Zaman Zaman Tıkanabilmektedir. Van Tesisat Olarak Bu Tıkanıklıkların Tam Yeri De Özel Görüntüleme Cihazları İle Kolaylıkla Tespit Edilebilmektedir. Deneyimli Servis Ekipleri Tarafından Kullanılan Bu Cihazlar Sayesinde Kanal Temizleme İşleri Kırmadan Güvenli Bir Şekilde Sonuçlanmaktadır.

Kanal Temizliğinin Alanında Uzman Kişiler Tarafından Yapılmalıdır. Tecrübesiz Kişiler Kanal Temizliği Yapmaya Kalkarsa İstenmeyen Sonuçlar Meydana Gelebilir. Kanal Temizleme Sırasında Özellikle Pis Su Atık Borularında Zehirleyici Gaz Birikebilir Ve Bu Gaz Bilinçsizce Temizlik Yapmaya Çalışan Kişileri Öldürebilir. Bu Nedenle Bu İşlerin Donanımlı Ekipler E Yaptırılması Son Derece Önemlidir.

Kanallar, pis suların toplanmasını sağlayan sistemlerin bir parçasıdır. Kanallar sadece pis suların atılmasını değil insan sağlığını tehdit edebilecek tüm kalıntıların çevreden uzaklaştırılmasını sağlayan en önemli alt yapılardan biridir.

van da su tesisat hizmeti

Hizmet Alanlarımız
2016 Copyright © Van Tesisat.Ltd.Şti. Tel : 0432 213 09 10 Gsm : 0544 449 64 65 Mail : info@vantesisat.net  Tasarım : Gıyasettin Çelikok