TIKLA HEMEN ARAYIN 0544 449 64 65
van su tesisat
Van Tesisat - Boyner Tesisatı

Boyler Merkezi Isıtma Sistemi Ve Güneş Enerjisi Sistemlerinde Sıcak Su Depolama Ve Kullanım Araçlarıdır. Dolayısıyla Boylerler İçerisinde Daima Su Bulundurur. Bu Su Zamanla Boylerin İçinde Kireçlenmeye, Tortu Ve Çamur Birikintileri Oluşturacaktır.  Kireçlenme Ve Tortu Oluşumu Sıcak Su Verimini Düşüreceği Gibi Boylerde Depolanan Sıcak Su Genel Anlamda Mutfak Ve Banyoda Kullanıldığı İçin Sağlık Açısından Da Tehlike Oluşturmaktadır.  Oluşan Kireç Ve Tortuların Temizlenmesi; Tasarruflu Enerji Tüketimi, Sağlıklı Ve Verimli Sıcak Su Hizmeti İçin Boyler Temizliği Her Yıl Mutlaka Yapılması Gereken Bir İşlemdir. Ayrıca Kireçlenme Boyler İçinde, Boru Hattında, Serpantin Ve Eşanjörleri De Tahrip Ederek Daha Büyük Zararlara Yol Açabilir.  Bu Tarz Zararlardan Korunmak Adına Da Boyler Temizliğine Önem Verilmelidir Ve Temizliği Aksatılmadan Yaptırılmalıdır.


Boyler Temizliği Nasıl Yapılır?


Boyler Temizliği Verimli Ve Sağlıklı Sıcak Su Kullanımı İçin Önemli Ve Mutlaka Yaptırılması Gereken Bir İşlemdir. Peki Boyler Temizliği Nasıl Yapılır? Özel Temizleme Kimyasalları Kullanılarak Yapılması En Doğru Temizleme Şeklidir. Boyler Alt Plaka Ve Üst Plakaları Sökülerek İçindeki Su Boşaltılır. Boyler İçi Önce Basınçlı Su İle Temizlenerek Kaba Tortu Ve Çamur Birikintileri Dışarı Atılır. Daha Sonra Özel Temizleme Kimyasalları İle Boylerin İçi Kireçten Arındırılır Ve Dezenfekte Edilir.

van su tesisat

Hizmet Alanlarımız
2016 Copyright © Van Tesisat.Ltd.Şti. Tel : 0432 213 09 10 Gsm : 0544 449 64 65 Mail : info@vantesisat.net  Tasarım : Gıyasettin Çelikok